Каратисти Дніпропетровщини тренувались в Кам’янському з чемпіоном світу з Вірменії

Каратисти Дніпропетровщини тренувались в Кам’янському з чемпіоном світу з Вірменії

Зимові тренувально-атестаційні збори тренерів та учнів Дніпропетровського бранчу Кіокушинкан-карате відбулись в Кам’янському за участю багаторазового чемпіона світу та Європи з карате.

Чемпіон поїхав додому, до Вірменії, з позитивними враженнями.

Автор: Валентин Фіголь.

Зимова учбово-тренувальна школа Дніпровського бранча «Кіокушин-кан стандарт-2021» відбулась в минулі вихідні в Кам’янському на базі КСК «Прометей».

На традиційні вже тренувально-атестаційні збори з’їхались більше сотні бійців з Дніпропетровщини. Тут були, передусім, тренери, інструктори та ведучі спортсмени з різних населених пунктів області.

Вони прибули, щоб обмінятися досвідом, повчитись одне в одного та у визнаних майстрів.

«Цей захід проводиться для стандартизації техніки, підвищення кваліфікації спортсменів, підготовки суддів та формування збірної команди», – прокоментував подію Євген Колішевський, голова міської федерації Кіокушин-кан карате.

Цьогоріч на збори як експерт був запрошений Артур Арушанян, старший тренер Арцахської федерації з Ояма Кіокушинкай карате (Вірменія). А. Арушанян – трикратний чемпіон світу та 5-кратний чемпіон Європи з карате.

А.Арушанян (ліворуч) демонструє техніку

А. Арушанян провів серію тренувань для дорослих спортсменів та для дітей.

«Такі збори вельми корисні для розвитку карате, – прокоментував захід Андрій Щиголєв, керівник Дніпропетровського бранчу Кіокушинкан-карате. – Відбувається передача техніки з рук в руки, бійці різного віку та рівня обмінюються досвідом, перевіряють себе».

Цьогоріч, зокрема через присутність запрошеного експерта, були влаштовані загальні тренування дорослих та юних каратистів. Молодшим учням корисно подивитись не лише на те, як б’ються дорослі, а й повчитись поведінці на тренуваннях, зауважив А. Щиголєв. Адже карате, акцентував шихан Дніпропетровщини – це цілісна система виховання сильної та відповідальної людини.

А.Щиголєв (праворуч)

Під час зборів кілька спортсменів та інструкторів пройшли атестацію та підвищили свою кваліфікацію, отримавши відповідні сертифікати.

Чемпіону світу на зборах сподобалось. Він високо оцінив рівень підготовки заходу. А. Арушанян зауважив, що йому імпонує увага, яку приділяє міське самоврядування в Кам’янському розвитку спорту.

Сподобались чемпіону і рівень підготовки каратистів Дніпропетровщини, і їхній бойовий дух. «Чудово, що у вас карате активно займаються люди різного віку, що традиції бойових мистецтв передаються через покоління», – зазначив спортсмен з Вірменії.