У Кам’янському слідчу поліції та адвоката підозрюють в отриманні хабара за закриття справи

У Кам’янському слідчу поліції та адвоката підозрюють в отриманні хабара за закриття справи

Дніпропетровською обласною прокуратурою спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, та працівниками Дніпропетровського управління ДВБ НПУ викрито працівницю поліції та адвоката на одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України). Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Так, у січні 2021 року під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом дорожньо-транспортної пригоди у слідчої Кам’янського відділу поліції виник злочинний умисел не одержання неправомірної вигоди від фігуранта справи.

З цією метою працівниця правоохоронного органу вступила у попередню змову з адвокатом, який, для надання злочинним діям ознак правомірності, уклав з матір’ю підозрюваного договір про надання правової допомоги та повідомив, що за непритягнення  її сина до кримінальної відповідальності та закриття провадження, жінка повинна передати неправомірну вигоду у 5500 доларів США.

12 лютого 2021 року під час одержання частини коштів у сумі 5000 доларів США зловмисників було викрито правоохоронними органами та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі їм повідомлено про підозру у скоєнні вказаного злочину. Досудове розслідування триває.