Вперше за 20 років відчули справжнє тепло батарей мешканці «хрущовки» в Кам’янському

Вперше за 20 років відчули справжнє тепло батарей мешканці «хрущовки» в Кам’янському

Про літніх людей, які 20 років не можуть змусити житлово-комунальні підприємства надавати їм якісну послугу опалення, і при цьому продовжують повністю оплачувати цю послугу, «Пильний погляд» розповідав місяць тому.

Проблему зі стажем було вирішено протягом кількох годин роботи аварійної бригади 16 та 17 лютого.

Автор: Валентин Фіголь.

Справа в тому, що років 20 тому на їхньому стояку під час якогось ремонту опалення підключили до зворотньої труби, і по стояку пішов теплоносій, охололий в системі всього 6-під’їздного 5-поверхового будинку. Звичайно, на всіх 5 поверхах по стояку з тих пір батареї холодніші, ніж в інших приміщеннях.

Це велика кімната «2-ки хрущовки», тому прохолодніше в усій квартирі. Заклеєні на зиму вікна та засклений балкон – і все одно посеред великої кімнати в морози температура падала до 12-14 градусів.

«В тепломережі була одна відповідь: ми до будинку тепло доставили, а далі – проблеми ЖЕКу!..» – згадують споживачі.

«Щороку звертались до тепломережі і до ЖЕКу – вимагали прислати комісію для перерахунку оплати, – розповідають мешканці. – Колись, років 3 тому, навіть приходили дівчата з тепломереж, складали якогось акта. Але на тому все й скінчилось…»

Вдень 16 лютого до пенсіонерів приїхала аварійна бригада, яка перед тим ліквідувала порив у сусідньому будинку. За кілька годин аварійники під’єднали стояки до прямої подачі теплоносія. Потім довелось цілу ніч прогрівати труби, бо в сусіда на першому поверсі замерли труби, і теплоносій через повітряний «корок» не міг прогрівати систему опалення…

На ранок 17 лютого споживачі відзначили незвично високу температуру батарей опалення. «Вони ніколи не були такими теплими!» – дивуються пенсіонери.

«Хлопці – молодці, так швидко все зробили, – дякують аварійникам споживачі. – За 20 років нарешті отримали теплі батареї взимку!»