У Кам’янському триває модернізація приймального відділення лікарні швидкої допомоги

У Кам’янському триває модернізація приймального відділення лікарні швидкої допомоги

У Кам’янській лікарні швидкої допомоги триває реконструкція приймального відділення. Готують кімнати під нове обладнання. А ще палати діагностики, міні-операційні та оглядові. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Нині у Кам’янському реконструюємо два приймальні відділення – у лікарні №9 та лікарні швидкої меддопомоги. Проєкти – сучасні. Буде зручно та технологічно», – зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Відділення Кам’янської лікарні швидкої допомоги працюватиме цілодобово. Матиме дві міні-операційні, протишокові кімнати, оглядові. Буде діагностичний блок з ліжками та апаратурою. Встановлять комп’ютерний томограф та цифровий рентген.

«Якщо діагноз неможливо визначити одразу, зможемо залишити пацієнта на одну-дві доби. До з’ясування причини хвороби. Одразу ж на місці робитимемо всі дослідження», – розповів генеральний директор Кам’янської лікарні швидкої допомоги Ростислав Винар. 

Підрядники завершують найважчі будівельні роботи – заливають бетон. Паралельно займаються внутрішнім оздобленням стін.

«Ми заслуговуємо на нове сучасне відділення. Чим ми гірші за Європу?», – вважає мешканка Кам’янського Галина Кравець. 

На Дніпропетровщині триває реконструкція 13 приймальних відділень. Вони частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Нині тривають внутрішні оздоблювальні роботиНині тривають внутрішні оздоблювальні роботи

Стіни обшивають гіпсокартоном Стіни обшивають гіпсокартоном

Вже змонтували сучасну систему вентиляції Вже змонтували сучасну систему вентиляції