Паперові трудові книжки в Україні скасовано, але ліквідувати не рекомендовано

Паперові трудові книжки в Україні скасовано, але ліквідувати не рекомендовано

Не викидати паперові трудові книжки та інші документи в разі заміни їх електронними – рекомендують правники в Кам’янському.

Автор: Валентин Фіголь.

Верховна Рада в лютому ухвалила рішення про заміну паперових трудових книжок на електронні, прийнявши в цілому законопроект №3623 “Про внесення змін до законів щодо обліку трудової діяльності”.

Закон встановлює 5-річний перехідний період для включення до державного реєстру відомостей із паперових трудових книжок про трудову діяльність працівників.

Під час перехідного періоду використовуються і паперова трудова книжка, і електронна форма відомостей про трудову діяльність працівників із державного реєстру.

Після внесення відомостей про трудову діяльність працівників до держреєстру, роботодавець має видати оригінал паперової трудової книжки працівнику під підпис.

Законопроект також пропонує ввести можливість автоматичного призначення пенсій (без особистого звернення особи).

Видані на руки і вже начебто непотрібні трудові книжки не варто викидати, рекомендує Ксенія Волох, правник Кам’янського державного центру правової допомоги. Бо практика в Україні показує: розбіжності можуть раптом виникнути в будь яких електронних базах даних. І тоді паперовий документ – трудова книжка, довідка, квитанція про сплату тощо, можуть виявитись єдиним доказом позиції громадянина в суді.

«Паперовий, матеріальний доказ – це сила!» – акцентувала правник Волох.

«Стосовно надійності збереження даних. Теоретично може статися все, що завгодно, – прокоментував побоювання громадян правник Зураб Майсурадзе. – При усіх наявних способах захисту інформації на серверах (в тому числі шляхом резервного дублювання на інші сервери) і самих серверів, гарантій на 100% ніхто ніколи не дасть”.

А ще згадайте, як голова ДФС у 2014 р. повідомив, що через проблеми із сервером втрачено багато важливо інформації.

Отже, втрата даних можлива, але настільки малоймовірна, що ризикувати є сенс.

Стосовно звірки даних у разі юридичного спору, З. Майсурадзе звернув увагу громадян, що після повної заміни паперових (пластикових) документів на електронні, інформація лишається тільки у державного органу влади або іншого розпорядника бази даних. А у громадянина немає нічого.

«У разі випадкової втрати, пошкодження данних, або у разі злого умислу когось, хто має доступ до такого реєстру, громадянин не має чим доводити свою позицію, – зазначає пан Майсурадзе. – Уявіть, що ви уклали з кимось договір, але цей докумен існує лише в одному примірнику у однієї із сторін, а інша сторона може дитивитися на цей договір лише крізь прозоре скло у вікні. Дивно, правда ж?»

Але, заспокоїв правник громадян, поки що усі важливі документи (паспорт, технічний паспорт, посвідчення водія, різні свідоцтва та довіреності тощо) дублюються на матеріальних носіях, які мають у себе люди.