Кам`янчанин Денис Рибальченко став дворазовим чемпіоном Європи з козацького двобою
Автор: Віктор Куленко.
Вихованець ДЮСШ №1 з Кам’янського Денис Рибальченко здобув золоті медалі у двох розділах на чемпіонаті Європи з козацького двобою, який проводився в Словенії з 8 по 10 травня.
У змаганнях брали участь понад 1200 учасників із 16 країн. Наш земляк Денис Рибальченко виступав у складі збірної України.
Вихованець тренера Антона Єрмашкевича, що представляв ДЮСШ №1 з Кам’янського боровся серед спортсменів вагової категорії 60 кг і став першим. Ще одне “золото” кам’янчанин здобув в розділі ММА.