7 січня о 17:00 театр Кам’янського запрошуємо на нову шоу-програму «Штраус-карнавал», яка закружляє вас у вихорі чарівної музики геніального композитора, запросить у казкову подорож до віденського лісу.
Найвідоміші та найулюбленіші вальси, польки, марші, арії з оперет Йоганна Штрауса, польку «Feuerfest» Йозефа Штрауса ви почуєте у виконанні оркестру під керівництвом головного диригента театру Євгена Курова.
Для вас співатимуть засл. арт. України Світлана Комарова, Євген Босенко, Сергій Винокуров, Наталія Шарай, Наталія Штернер.
Балет театру вражатиме новими постановками головного балетмейстера Наталії Клішиної.
Автор: Віктор Куленко. У Кам'янському сотня спортсменів взяла участь у "Бойовому марафоні" на честь дня…
В Кам'янському у серпні Мобільний ЦНАП здійснить вісім виїздів за різними адресами, де мешканці міста…
В Кам'янському у суботу, 1 серпня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…
В ніч на суботу, 1 серпня, армія агресора майже 30 разів атакувала безпілотниками Нікопольський, Синельниківський…
Уже четвертий рік поспіль у Кам’янському на базі благодійної організації «MISSION ROCA UKRAINE» організовують літнє…
Сьогодні, 31 липня, - граничний термін, коли українці можуть витратити накопичені кошти за програмою "Національний…
This website uses cookies.