Кримінал

На Дніпропетровщині чоловік пограбував пенсіонера

Зловмисник витягнув з кишені 67-річний місцевого жителя телефон та намагався втекти, повідомляють у Нацполіції.

Злочин стався 21 березня близько 10-ї ранку на території місцевого ринку у Нікополі. Син потерпілого помітив, що невідомий чоловік витягнув з кишені у батька мобільний телефон. Він власноруч затримав грабіжника та утримував його до приїзду поліції.

Правоохоронці Нікопольського РУП встановили, що злочин скоїв 37-річний містянин, який раніше вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. У нього вилучили мобільний телефон. Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання про вручення зловмиснику повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Відповідно до санкції статті йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Триває слідство.

 

Пильний погляд

Recent Posts

В Кам’янському відбулась чергова сесія міськради

Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…

23 хвилини ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Дмитра Трухана

Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…

40 хвилин ago

Завтра в Кам’янському попрощаються з захисником України Дмитром Махницьким

24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…

44 хвилини ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Сергія Самофала

2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…

50 хвилин ago

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

3 години ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

3 години ago

This website uses cookies.