Кримінал

У Кам’янському поменшало вбивств, насилля та крадіжок

Поліція Кам’янського підготувала звіт про результати діяльності за 2020 рік. Найбільш криміногенний район міста – Заводський, а найменше злочинів минулого року було в Дніпровському, – говориться в звіті, підготовленому на наступну сесію міської ради.

У звіті поліції за минулий рік показники криміногенної ситуації у місті значно кращі, ніж в цілому по області. Так, у Кам’янському рівень злочинності на 10 000 населення складає 67,0 за зареєстрованими злочинами, тоді як по області – 86,2. Для порівняння, у Дніпрі цей показник складає 83,9, а у Кривому Розі – 95,2.

У 2020 році в місті скоєно вдвічі менше вбивств, ніж у попередньому: 6 проти 12. На стільки ж зменшилась кількість тяжких тілесних ушкоджень – 18 проти 36, а тих, що мали смертельні наслідки стало менше на 37,5% – 5 проти 8 у 2019 році. Стало вдвічі менше і пограбувань – 123 проти 270 у попередній рік.

Кількість крадіжок у місті минулого року знизилась майже на25%, проте у загальних цифрах залишається доволі значною – 723 випадки, а от угонів автівок стало на третину менше – 17 випадків проти 25 у 2019 році.

Досить високою залишається кількість шахрайств 178 випадків (зниження проти 2019 року на 11%), а от випадків хуліганства минулого року зафіксовано лише 9 (попереднього року було 10 випадків). На рівні попереднього року залишилась кількість зареєстрованих розбійних нападів – 19 випадків.

Тим не менш, не зважаючи на покращення статистики, у поліції вважають, що Кам’янське продовжує входити до групи міст області зі складною криміногенною ситуацією. Найбільша злочинність у Заводському районі міста – 86.3, в Південному – 60.0, а найбільш безпечний район міста  Дніпровський – 51.9 зареєстрованих злочинів на 10 000 населення.

Пильний погляд

Recent Posts

Завтра в Кам’янському попрощаються з загиблим на війні захисником України Олександром Андрієнком

Четвертого серпня поблизу населеного пункту Тихе на Дніпропетровщині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув солдат…

19 години ago

Ворог гатив по трьох районах Дніпропетровщини, в Кам’янському – без надзвичайних подій

Вчора ввечері та в ніч на неділю, 9 серпня, від атак агресора безпілотниками, артилерією та…

23 години ago

Де в Кам’янському 9 серпня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському в неділю, 9 серпня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

23 години ago

Діти наших захисників з Кам’янського поїхали на відпочинок до німецького Вупперталю

П'ятнадцять дітей наших захисників вирушили на літній відпочинок до Німеччини. Попереду у них два тижні…

2 дні ago

Шахісти з Кам’янського – у п’ятірці найсильніших команд Дніпропетровщини

Автор: Віктор Куленко. Шахісти Кам'янської ДЮСШ №3 увійшли у призову п'ятірку на командному Кубку області…

2 дні ago

Ворог вночі атакував шість районів Дніпропетровщини, в Кам’янському минулось без надзвичайних подій

В ніч на суботу, 8 серпня, від атак ворожої армії безпілотниками потерпали Кам'янський, Дніпровський, Павлоградський,…

2 дні ago

This website uses cookies.