Місто

Мешканці приватного сектору долучаються до місячника з благоустрою

У Камянському триває місячник з благоустрою та санітарного очищення території міста. Так, на заклик органів самоорганізації населення (квартальних комітетів) до участі у місячнику долучаються активні та небайдужі мешканці приватного сектору.

Днями мешканці вулиць Степана Разіна (55 блочок), Набережної (р-н «Піски»), Пестеля, Романківської, Мечникова, Байкальської, Лінійної (6 сотня), Ярославської, Цимлянської та провулків: 4-й Богуна, 2-й Леваневського, Дніпровський, провели суботники під час яких збирали випадкове сміття, провели обрізку порослі та гілок дерев вздовж лісосмуг, балок, занедбаних і покинутих будинків, на дитячих майданчиках, що розташовані у приватному секторі.

Відділ з питань діяльності органів самоорганізації населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради звертається до мешканців міста не залишатись байдужими і прийняти активну участь у місячнику з благоустрою та прибрати наше рідне місто до великодніх та травневих свят.

Пильний погляд

Recent Posts

В Кам’янському відбулась чергова сесія міськради

Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…

59 хвилин ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Дмитра Трухана

Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському попрощаються з захисником України Дмитром Махницьким

24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Сергія Самофала

2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…

1 годину ago

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

4 години ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

4 години ago

This website uses cookies.