На Дніпропетровщині поліцейські викрили злочинну діяльність посадових осіб, які організували незаконне сміттєзвалище на площі понад 44 Га, повідомили у Нацполіції. Токсичними відходами посадовці забруднили велику ділянку землі та повітря, чим спричинили шкоду екологічній безпеці м. Дніпра та державі на суму понад 3,5 млн гривень.
Злочинну діяльність посадових осіб задокументували поліцейські управління захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Дніпропетровській області спільно з працівниками слідчого управління за процесуального керівництва Слобожанської окружної прокуратури. Обшуки відбулись 14 квітня за участі поліцейських карного розшуку за силової підтримки бійців полку поліції особливого призначення. До слідчих заходів залучили і спеціалістів екологічної інспекції та Держгеокадастру.
Як встановили поліцейські, для організації сміттєзвалища працівники приватного підприємства зняли земельний покров із ділянки у Дніпровському районі, куди звозили побутові відходи та відходи від нафтопереробки, хімічної промисловості та тваринного походження.
До того ж на балансі підприємства було відсутнє будь-яке спеціальне обладнання та автотранспорт для перевезення такого роду сміття. Зараз поліцейські встановлюють причетність до організації сміттєзвалища посадових осіб селищної ради, на території якої розташоване незаконне сміттєзвалище. Також перевіряються інші суб’єкти господарювання, які протягом тривалого часу незаконно відвантажували забруднюючі речовини на ділянку.
За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Під час санкціонованих обшуків з території незаконного сміттєзвалища були відібрані зразки ґрунту та відправлені на експертизу. З автомобіля директора підприємства вилучили понад 86 тис. гривень.
З офісного приміщення вилучили підроблені печатки і штампи законно діючих підприємств, незаконно перероблений пістолет під гумові кулі, бухгалтерську документацію та інші документи. Наразі слідчі заходи ще тривають. Після отримання результатів експертизи вирішуватиметься питання про відкриття додаткових кримінальних проваджень.
Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…
Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…
В Кам'янському у середу, 24 червня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…
Поліційні Кам'янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк. 23 червня до поліції звернулася бабуся дівчини та…
Родини загиблих героїв та ветеранів з Кам'янського в черговий раз відвідали Дніпропетровську обласну клінічну лікарню…
В Кам'янському у Південному відділі Центру надання соціальних послуг провели захід «Спортивна молодість душі», присвячений…
This website uses cookies.