Вироком Петриківського районного суду 30-річну громадянку визнано винною у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.119 та ч.3 ст.135 КК України (вбивство через необережність; залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані).
Як повідомили в пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури, у листопаді 2019 року вказана громадянка прийшла до будинку свекрухи, яка після тривалої хвороби була частково паралізована, щоб залишити їй на догляд двох своїх чотиримісячних дітей. Через відмову останньої між жінками виникла сварка, в результаті якої обвинувачена, перебуваючи на подвір’ї, розбила вікно будинку та намагалася перекинути дітей всередину.
Внаслідок злочинних дій матері одна дитина отримала травму голови та численні тілесні ушкодження. Проте жінка не викликала швидку медичну допомогу, до лікувального закладу не звернулась, внаслідок чого дитина померла.
Свою вину зловмисниця визнала частково. Обвинувачення підтримувалось Слобожанською окружною прокуратурою.
Суд призначив їй покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.
Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…
Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…
24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…
2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…
Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…
Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…
This website uses cookies.