Про випадки отруєння собак попереджають зоозахисники в Кам’янському

Про випадки отруєння собак попереджають зоозахисники в Кам’янському

Випадки отруєння безпритульних та домашніх собак зафіксовані в кількох районах Кам’янського. Місцеві активісти зоозахисту повідомляють про це, але визнають, що до поліції не звертались.

Автор: Валентин Фіголь.

«По місту почали масово труїти бездомних тварин, під цю хвилю потрапили також домашні тварини», – повідомляють земляків зоозахисники Кам’янського.

«Днями у нас був собака з отруєнням, з лівого берега – Вісточка, на жаль врятувати собаку не вдалося», – розповіли співробітники міського притулку для тварин.

«На Дніпробуді домашній пес щось злизав з асфальту, зі слів господині 2 дні був млявий, після почалося блювання, яке не змогли зупинити навіть у ветеринарній клініці, собака помер», – додають активісти ГО «Зоощит». З їхніх слів, також на Дніпробуді раптово померли ще дві безпритульні собаки. Судячи з симптомів – блювота, піна з пащі, судоми тощо, собак було отруєно, кажуть фахівці.

Також відомо про подібні випадки на Черемушках.

До поліції з приводу отруєння собак ніхто днями не звертався, зазначила Олена Тімченко, прес-офіцер Кам’янського райуправління поліції.

«На жаль, ніхто не заявляв до поліції, – констатують зоозахисники. – Бо ті, хто повідомляв про випадки отруєння – звичайні громадяни, які не хочуть морочитись із заявами та поліцією…»

Активісти закликають земляків бути уважними на прогулянках з домашніми тваринами. За перших ознак отруєння – млявість, втрата координації тощо, тварину слід терміново везти у ветеринарну клініку або до міського притулку для тварин на вул. Широку.

Також озвучено заклик придивлятись: якщо хтось розкидає якусь їжу для тварин – фіксувати на фото та відео, бо то можуть бути отруювачі.