Як допомогти теробороні Кам’янського району

Як допомогти теробороні Кам’янського району

Командир батальйону Кам’янського району територіальної оборони Олександр Костенко звернувся до кам’янчан:

Шановні підприємці та мешканці Кам’янського! З ранку 24 лютого ворог розпочав інтенсивний обстріл наших підрозділів на сході України, а також центри військового управління та аеродромів в інших регіонах країни. Нині українська армія тримає оборону та дає відсіч російським військам. Наші військові роблять все, щоб захистити вас та не дати агресору шанс на прорив.

В умовах, що склалися, звертаємось до вас з проханням щодо надання допомоги у забезпеченні батальйону Кам’янського району територіальної оборони продуктами харчування, одноразовим посудом, термосами,засобами гігієни, ліхтарями, бронежилетами, постільною білизною, ковдрами тощо.

Батальон отримує невідкладну підтримку від влади міста з усіх питань. Для максимального забезпечення наших захисників також потрібна будь-яка ваша допомога.

Ситуація є контрольованою, але нашій армії зараз як ніколи потрібна підтримка кожного з нас!

         Пункти прийому допомоги для батальйону Кам’янського району територіальної оборони розташовано за адресами:

– вул.9 Травня, 5-А, Комунальний заклад «Спеціальна школа «Гармонія», телефон для довідок: 067 326 08 55

– просп.В.Стуса, 10/12, Центр надання адміністративних послуг, телефон для довідок: 067 719 90 81

– проспект Перемоги, 45, Дніпровський відділ надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю КЗ «Центр надання соціальних послуг» КМР, телефон для довідок: 067 844 59 45.

Дякую за підтримку!”.