Місто

Порушникам режиму світломаскування в кам’янському районі обіцяють вимкнути електроенергію

Попередження про примусове відключення електроенергії порушникам режиму світломаскування опубліковане в зверненні Кам’янської районної військової адміністрації до суб’єктів господарювання, підприємців, жителів району.

 Автор: Валентин Фіголь.     

Кам’янська РВА наголошує на необхідності дотримання спеціального режиму світломаскування у період комендантської години та темний час доби.

«Потрібно вимикати вітрини та вивіски, зовнішнє освітлення, рекламу та ін. Житлові будинки також потрібно замаскувати. Треба вимикати світло в будинках та навколо них, – написано в зверненні.

«З 16 березня, тим, хто порушує спеціальний режим, буде примусове відключення від електроенергії», – попереджає Кам’янська  районна  військова  адміністрація.

Пильний погляд

Recent Posts

В Кам’янському відбулась чергова сесія міськради

Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Дмитра Трухана

Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському попрощаються з захисником України Дмитром Махницьким

24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Сергія Самофала

2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…

2 години ago

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

4 години ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

4 години ago

This website uses cookies.