Про це повідомив начальник районної військової адміністрації Олег Гапіч.
“Наближається найбільше християнське свято Великдень або Пасха.
Це свято зі свят. Багато вірян чекають його з відкритим серцем і трепетом в душі.
Тому, з метою надання можливості вірянам відсвяткувати Великдень, розпорядженням начальника обласної військової адміністрації на території області скасовано комендантську годину в ніч з 23 на 24 квітня 2022 року.
Також, сільським, селищним, міським головам доручено не проводити відключення вуличного освітлення у період з 22.00 23 квітня до 05.00 24 квітня 2022 року, і за потреби збільшити кількість громадського транспорту.
Вживання алкогольних напоїв в громадських місцях категорично заборонено.
Тепер віряни зможуть відвідати богослужіння та освятити кошики з святковою вечерею.
Правоохоронні і спеціальні органи працюватимуть в посиленому режимі, задля забезпечення порядку та спокою громадян.
Працюємо для Перемоги!”, – зазначає Гапіч.
Інформація щодо руху транспорту в ніч с 23 на 24 квітня:
Початок руху :
23 квітня о 23:00
Кінець руху:
24 квітня о 4:00
Трамваї:
– маршрут №1 – інтервал 40 хвилин
– маршрут№2 – інтервал 1 година
– маршрут №3 – інтервал 1година
– маршрут №4 – інтервал 1 година
Автобуси:
– маршрут №30 (через ДМК) – інтервал 1 година
– маршрут №18А (до ДМК) – інтервал 1година
– маршрут №23А – інтервал 1 година
– маршрут №8 – інтервал 1 година
– маршрут №12 – інтервал 30 хвилин
З 5:00 24 квітня розпочинається рух по всім автобусним та трамвайним маршрутам у звичайному режимі.