Суспільство

На Дніпропетровщині спростили процедуру вступу до коледжів

Цьогоріч на Дніпропетровщині зарахування абітурієнтів до коледжів проходитиме зі змінами. Нововведення – через воєнний стан. Про особливості вступної кампанії-2022 розповіли в обласній військовій адміністрації.

«У цей непростий воєнний час в Україні максимально спростили процедуру вступу до навчальних закладів. Найперше, коледжів. Аби кожен з випускників міг продовжити навчання та здобути професію», – зазначила начальниця управління департаменту освіти та науки ДніпроОВА Любов Кравченко.

Вона додала, що для вступу на творчі спеціальності, наприклад, хореографію або дизайн, достатньо скласти творчий конкурс. На бюджет прийматимуть за результатами усної співбесіди. На контракт потрібно надати лише мотиваційний лист. А ще цьогоріч не враховуватимуться бали шкільних атестатів та свідоцтв.

Для випускників 9 класу прийом заяв та документів триватиме з 30 червня до 13 липня. Творчі конкурси та індивідуальні усні співбесіди – з 14 до 21 липня. Реєстрація електронних кабінетів вступників запрацює з 23 червня і буде доступною до 31 жовтня.

Після 11-класу в абітурієнтів вибір ще ширший. Вони можуть вступати до коледжів і за результатами мультипредметногоонлайн-тесту, який цьогоріч проведуть замість ЗНО. Крім цього, за сертифікатами ЗНО 2019-2021 років або індивідуальною співбесідою.

Прийом заяв та документів почнеться 14 липня і завершиться 5 серпня. Це для тих, хто вступатиме за творчим конкурсом або співбесідою. Для тих, хто планує надати сертифікати мультипредметного тесту, триватиме з 14 липня до 31 серпня. Реєстрацію електронних кабінетів вступників відкриють 1 липня.

Випускники коледжів отримають дипломи фахового молодшого бакалавра.

Пильний погляд

Recent Posts

Завтра в Кам’янському попрощаються з загиблим на війні захисником України Олександром Андрієнком

Четвертого серпня поблизу населеного пункту Тихе на Дніпропетровщині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув солдат…

16 години ago

Ворог гатив по трьох районах Дніпропетровщини, в Кам’янському – без надзвичайних подій

Вчора ввечері та в ніч на неділю, 9 серпня, від атак агресора безпілотниками, артилерією та…

20 години ago

Де в Кам’янському 9 серпня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському в неділю, 9 серпня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

21 годину ago

Діти наших захисників з Кам’янського поїхали на відпочинок до німецького Вупперталю

П'ятнадцять дітей наших захисників вирушили на літній відпочинок до Німеччини. Попереду у них два тижні…

1 день ago

Шахісти з Кам’янського – у п’ятірці найсильніших команд Дніпропетровщини

Автор: Віктор Куленко. Шахісти Кам'янської ДЮСШ №3 увійшли у призову п'ятірку на командному Кубку області…

2 дні ago

Ворог вночі атакував шість районів Дніпропетровщини, в Кам’янському минулось без надзвичайних подій

В ніч на суботу, 8 серпня, від атак ворожої армії безпілотниками потерпали Кам'янський, Дніпровський, Павлоградський,…

2 дні ago

This website uses cookies.