Пропозицію про надання фінансової підтримки приватним пасажироперевізникам на період воєнного стану розгляне міська рада Кам`янського на травневій сесії.
Автор: Валентин Фіголь.
В країні виникла проблема – загроза дестабілізації транспортних перевезень внаслідок різкого зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, констатують автори проекту рішення міськради.
«Для недопущення значного зростання вартості проїзду в умовах воєнного стану виникла необхідність у фінансовій підтримці приватних підприємств-перевізників Кам’янської міської територіальної громади, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Кам’янському», – пишуть посадовці.
З метою стабільного та ефективного функціонування громадського транспорту виконавча гілка міського самоврядування пропонує затвердити Програму фінансової підтримки приватних підприємств-перевізників Кам’янської міської територіальної громади на період воєнного стану.
Програма передбачає виділення з міського бюджету 600 тисяч гривень для перевізника ТОВ «Інтерспецмаркет», по 400 тисяч для ПП «Експрес – 2001» та ТОВ «Євромаршрут».
Строк дії Програми – період воєнного стану в Україні.
Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 24 червня по 1 липня. Академічний музично-драматичний театр…
В Кам'янському у четвер, 25 червня, у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на лінії ДТЕК…
Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…
Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…
24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…
2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…
This website uses cookies.