На сьогодні база даних Дніпропетровської обласної служби зайнятості налічує значну кількість вакансій, серед яких 978 – робітничі посади; 956 – для службовців та 488 – для осіб з інвалідністю.
Підприємства та компанії шукають слюсарів, електрогазозварників, електромонтерів, токарів, операторів конвеєрної лінії устаткування, продавців, трактористів, водіїв, кухарів, охоронників та швачок.
Також є робота для лікарів, сестер медичних (брат медичний), вчителів, викладачів, інженерів, бухгалтерів, майстрів, фахівців, мерчендайзерів, менеджерів та касирів.
Серед найпростіших професій найбільш мають попит підсобні робітники, прибиральники, вантажники, двірники та комірники.
Здебільшого вакансії пропонуються у переробної промисловості, сферах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, освіті, гуртовій та роздрібної торгівлі, добувній промисловості та сільському господарстві.
В Кам’янському сьогодні майже 250 пропозицій роботи. Найбільше шукають водіїв, слюсарів та електромонтерів. Чимало вакансій для бухгалтерів та вчителів.
Переглянути всі актуальні пропозиції роботи ви можете на офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy та у телеграм-каналі ДСЗ: https://t.me/worknowdcz
Четвертого серпня поблизу населеного пункту Тихе на Дніпропетровщині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув солдат…
Вчора ввечері та в ніч на неділю, 9 серпня, від атак агресора безпілотниками, артилерією та…
В Кам'янському в неділю, 9 серпня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…
П'ятнадцять дітей наших захисників вирушили на літній відпочинок до Німеччини. Попереду у них два тижні…
Автор: Віктор Куленко. Шахісти Кам'янської ДЮСШ №3 увійшли у призову п'ятірку на командному Кубку області…
В ніч на суботу, 8 серпня, від атак ворожої армії безпілотниками потерпали Кам'янський, Дніпровський, Павлоградський,…
This website uses cookies.