3 вересня під час участі у бойових діях поблизу населеного пункту Зайцеве Бахмутського району Донецької області, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув солдат Рубан Олександр Сергійович.
Мер міста Андрій Білоусов від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловив глибокі співчуття рідним і близьким загиблого захисника, поділяючи тяжкий біль утрати.
Олександр Рубан народився 12 червня 1989 року. Закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум, працював на ПрАТ «Дніпровагонмаш». У липні призваний до лав Збройних Сил України.
У нього залишилися дружина, дві доньки, батько, сестра та два брати.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
Панахида відбудеться 7 вересня о 14-00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка, 34).
Поховають воїна о 15-00 на Алеї Героїв військового кладовища на Соцмісті.
Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 24 червня по 1 липня. Академічний музично-драматичний театр…
В Кам'янському у четвер, 25 червня, у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на лінії ДТЕК…
Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…
Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…
24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…
2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…
This website uses cookies.