Російські окупанти у ніч на 18 вересня тричі вдарили по Нікопольському району Дніпропетровської області. Ворог застосував “Гради” та важку артилерію.Про це повідомив у Telegram глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
“Нікополь накрили вогнем двічі. Близько опівночі туди прилетіли майже 30 російських снарядів. Постраждали троє людей: 49-річна жінка та двоє чоловіків – 26 та 82 років”, – зазначив посадовець.
Резніченко розповів, що у місті пошкоджені кількадесят багатоповерхових і приватних будинків, автівки, декілька господарських споруд, газоводи та лінії електропередач.
Окрім цього, сталося загоряння на місцевому ринку. Вогнеборцям уже вдалося загасити пожежу. Зачепило також ворожим обстрілом і дитячий садок, кілька магазинів, перукарню та будівлю місцевої адміністрації.
“У Марганецькій громаді минулося без постраждалих. У інших районах ніч була спокійною і на цю хвилину тихо”, – додав глава ОВА.
За повідомленням мера Кам’янського Андрія Білоусова, у місті на ранок 18 вересня все спокійно, ніч минула без надзвичайних ситуацій.
Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…
Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…
В Кам'янському у середу, 24 червня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…
Поліційні Кам'янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк. 23 червня до поліції звернулася бабуся дівчини та…
Родини загиблих героїв та ветеранів з Кам'янського в черговий раз відвідали Дніпропетровську обласну клінічну лікарню…
В Кам'янському у Південному відділі Центру надання соціальних послуг провели захід «Спортивна молодість душі», присвячений…
This website uses cookies.