Російські окупанти у ніч на 9 листопада завдали масованого удару дронами-камікадзе по Дніпрпопетровщині. У Дніпрі безпілотники поцілили у логістичне підприємство, постраждали четверо людей. Про це повідомив у Telegram глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, доба минула без надзвичайних подій.
За словами Резніченка, 5 ворожих баражуючих боєприпасів знищила наша система ППО.
“Є й влучання. У Дніпрі безпілотники поцілили у логістичне підприємство. Поранені 4 працівників. Усі у лікарні, троє – важкі”, – зазначив він.
За його словами, удар росіян спричинив сильну пожежу. Горіло на понад 3 000 квадратних метрів. Вогнеборці полум’я уже приборкали. Зруйновані склади підприємства.
“По Нікопольському району росіяни стріляли “Градами” та важкою артилерією. Постраждали дві громади – Мирівська та Марганецька. Люди вціліли”, – додав глава ОВА.
У Марганецькій громаді пошкоджені приватні будинки та приватне підприємство. У Мирівській – будинки та лінія електропередач.
Нагадаємо, вночі 9 листопада у Дніпрі двічі з інтервалом у близько пів години було чутно звуки вибухів.
Як повідомив у своєму ранковому зверненні міський голова Кам’янського Андрій Білоусов, у місті доба минула без надзвичайних подій.
Четвертого серпня поблизу населеного пункту Тихе на Дніпропетровщині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув солдат…
Вчора ввечері та в ніч на неділю, 9 серпня, від атак агресора безпілотниками, артилерією та…
В Кам'янському в неділю, 9 серпня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…
П'ятнадцять дітей наших захисників вирушили на літній відпочинок до Німеччини. Попереду у них два тижні…
Автор: Віктор Куленко. Шахісти Кам'янської ДЮСШ №3 увійшли у призову п'ятірку на командному Кубку області…
В ніч на суботу, 8 серпня, від атак ворожої армії безпілотниками потерпали Кам'янський, Дніпровський, Павлоградський,…
This website uses cookies.