Охорона здоров'я

Кам’янчан запрошують стати донорами

В Україні стартує благодійна акція «Здай кров – врятуй життя». Мешканці Дніпропетровщини теж можуть долучитися і стати донорами. Потрібні всі групи крові та резуси. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. 

 «До Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху проводимо благодійну акцію. Вона триватиме з 14 по 20 листопада. Запрошуємо здати кров для постраждалих в аваріях. Потрібні всі групи та резуси», – пояснила директорка Дніпропетровської обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк.

Стати донором може повнолітня людина, вагою від 50 кг. Обов’язкова умова – відсутність медичних протипоказань. Наприклад, хронічних захворювань.

Здати кров можна у чотирьох містах області:

  • Дніпро. Телефони: 720 90 70; 720 90 75; 749 63 79;
  • Кам‘янське. Телефони: 068 687 80 92;
  • Кривий Ріг. Телефони: 056 462 01 71; 068 696 90 92;
  • Нікополь. Телефони: 095 034 22 68; 095 598 17 54.

З собою слід взяти паспорт та ідентифікаційний код.

 

Пильний погляд

Recent Posts

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Сергія Самофала

2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…

5 хвилин ago

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

2 години ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

2 години ago

Де в Кам’янському 24 червня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському у середу, 24 червня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

3 години ago

У Кам’янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк 

Поліційні Кам'янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк. 23 червня до поліції звернулася бабуся дівчини та…

6 години ago

Рідні загиблих героїв та ветеранів з Кам’янського вкотре пройшли комплексне медобстеження в обласній лікарні ім. І.І. Мечникова

Родини загиблих героїв та ветеранів з Кам'янського в черговий раз відвідали Дніпропетровську обласну клінічну лікарню…

6 години ago

This website uses cookies.