Усі заводи “Метінвесту”, крім “Каметсталі”, відновили роботу після блекауту

Усі підприємства групи гірничо-металургійних компаній “Метінвест”, окрім “Каметсталі” у Кам’янському, відновили роботу після системної аварії в енергосистемі України, яка сталась минулого тижня через ракетні удари РФ. Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Протягом тижня, що розпочався 21 листопада 2022 року, російські атаки призвели до відключення електропостачання по всій країні, і багато великих міст залишилося без водопостачання.

Метінвест разом з усіма іншими промисловими підприємствами, що працюють в Україні, також постраждав, оскільки вперше від початку повномасштабного воєнного вторгнення в Україну виробництво на українських підприємствах групи було зупинено в аварійному порядку через відсутність електропостачання”, – йдеться у повідомленні.

Відтоді електропостачання було частково відновлено, промислові виробники використовують електроенергію з мережі в межах доступних квот, що можуть змінюватися щодня.

“Усі підприємства Метінвесту в Україні, що постраждали через цю ситуацію, відновили роботу, за винятком “Каметсталі”. Оцінка можливої шкоди для виробничих об’єктів підприємства після зупинення та строків відновлення виробництва ще триває. Тривала відсутність постачання квадратної заготовки з боку “Каметсталі” також може призвести до призупинення виробництва на Promet Steel (Болгарія)”, – розповіли в групі.

Якщо ситуація з наявністю електроенергії в Україні продовжуватиме погіршуватися, можливі нові перебої у виробництві, зауважили в компанії.

“Повна міра впливу воєнного вторгнення Росії в Україну на бізнес-групи загалом не відома і значною мірою залежатиме від тривалості та масштабу війни, а також впливу цих подій на основні виробничі активи групи, включно з тими чинниками, які зазначені вище”, – резюмували в “Метінвесті”.

Пильний погляд

Recent Posts

Завтра в Кам’янському попрощаються з загиблим на війні захисником України Олександром Андрієнком

Четвертого серпня поблизу населеного пункту Тихе на Дніпропетровщині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув солдат…

15 години ago

Ворог гатив по трьох районах Дніпропетровщини, в Кам’янському – без надзвичайних подій

Вчора ввечері та в ніч на неділю, 9 серпня, від атак агресора безпілотниками, артилерією та…

20 години ago

Де в Кам’янському 9 серпня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському в неділю, 9 серпня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

20 години ago

Діти наших захисників з Кам’янського поїхали на відпочинок до німецького Вупперталю

П'ятнадцять дітей наших захисників вирушили на літній відпочинок до Німеччини. Попереду у них два тижні…

1 день ago

Шахісти з Кам’янського – у п’ятірці найсильніших команд Дніпропетровщини

Автор: Віктор Куленко. Шахісти Кам'янської ДЮСШ №3 увійшли у призову п'ятірку на командному Кубку області…

2 дні ago

Ворог вночі атакував шість районів Дніпропетровщини, в Кам’янському минулось без надзвичайних подій

В ніч на суботу, 8 серпня, від атак ворожої армії безпілотниками потерпали Кам'янський, Дніпровський, Павлоградський,…

2 дні ago

This website uses cookies.