У Кам’янському пішов з життя директор технічного ліцею Микола Наказний

У Кам’янському пішов з життя директор технічного ліцею Микола Наказний

28 грудня 2022 року, на 70-му році, пішов з життя Микола Олексійович Наказний, директор технічного ліцею ім. А.Лигуна. Про це повідомив у Telegram міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.
“З глибоким сумом сповіщаємо про передчасну смерть директора комунального закладу «Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна» Кам’янської міської ради, доктора педагогічних наук, професора кафедри освітнього менеджменту, державної політики та економіки Дніпровської академії неперервної освіти, академіка Академії наук України, Відмінника освіти України, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста Наказного Миколи Олексійовича.
Сьогодні, 28 грудня 2022 року, на 70-му році пішла з життя Людина, яка власними професійними досягненнями та успішним керівництвом провідного навчального закладу десятиліттями виводила освіту Кам’янського на високий рівень.
Від імені всієї громади, Кам‘янської міської ради та особисто від себе висловлюю щире співчуття близьким і рідним. Світла пам’ять назавжди залишиться в серцях тих, кому пощастило разом працювати, спілкуватися, хто був другом, учнем та колегою Миколи Олексійовича”, – написав Андрій Білоусов.
“Ми називали й будемо називати нашого директора ДУША ЛІЦЕЮ, СОНЦЕ НАШОГО ЛІЦЕЮ, БРЕНД ЛІЦЕЮ, СИМВОЛ ЛІЦЕЮ… І нам дуже боляче писати, що готується церемонія прощання….
Ліцеїсти різних поколінь, їх родини, колеги різних часів, ми збираємося вшанувати пам’ять та гідно провести в останню путь Миколу Олексійовича”, – написали на сторінці ліцею у Fasebook колеги Миколи Наказного.
Редакція  “Пильного погляду” висловлює співчуття близьким та рідним Миколи Олексійовича.
Церемонія прощання з Миколою Олексійовичем Наказним відбудеться 30 грудня 2022 року о 12.00 у Свято-Миколаївському соборі по вулиці Соборна, 1.