Автор: Віктор Куленко.
Юний шахіст з Кам’янського Максим Вітютнєв, що цьогоріч дебютував на чемпіонаті України з шахів серед гравців віком до десяти років у Львові, який завершився 9 червня змаганнями у бліці, продемонстрував достойні результати як для новачка в такого рівня змаганнях.
Після класики, де вихованець тренера Дмитра Задорожного з Кам`янської ДЮСШ № 3, серед 76 учасників посів 25 місце, Максим Вітютнєв зіграв ще у двох турнірах: швидких (рапід) та блискавичних (бліц) шахах.
В рапіді (10 хвилин на тур + 5 секунд на хід), де грали 115 шахістів, наш земляк посів 52 місце. Цікаво, що в активі кам`янчанина 4,5 очка (з дев`яти можливих) і він очолив список ще тринадцяти гравців, що набрали таку ж кількість очок.
Завершальними змаганнями став бліц (тур 3 хвилини + 2 секунди на кожен хід). Серед 96 учасників Максим став 48-м, набравши після одинадцяти турів 5,5 очок. Дмитро Задорожний, виступами свого вихованця на чемпіонаті України залишився задоволений. Для дебютанта змагань такого рівня це пристойний результат, вважає тренер.
“Враховуючи, що Максу, у якого другий розряд, протистояли першорозрядники з сильних львівської та київської шахових шкіл, результати показані ним мене задовольняють. Ми з ним знаємо над чим потрібно ще багато працювати. Головне, що хлопчина відчув атмосферу великих змагань і набув певного досвіду”, – зазначив тренер.
Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…
24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…
2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…
Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…
Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…
В Кам'янському у середу, 24 червня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…
This website uses cookies.