Місто

В Кам’янському розпочато роботи з усунення наслідків сьогоднішньої негоди

Через сьогоднішню потужну зливу та сильний вітер у місті впало багато дерев та великих гілок. Наразі зупинено рух трамвая № 3. До ліквідації наслідків негоди залучені всі комунальні служби.

Про це повідомив міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

За його словами, за маршрутом трамвая №3 вже курсує автобус. Рух трамваїв на маршруті № 3 планується відновити до кінця завтрашнього дня.

До ліквідації наслідків негоди залучені всі комунальні служби, які прибирають повалені дерева, гілки, чистять зливоприймальні камери, відновлюють покрівлі тощо. Енергетики працюють над відновленням електропостачання.

«Роботи будуть проводитись і у вихідні дні до повного усунення наслідків негоди», – наголосив мер.

Пильний погляд

Recent Posts

В Кам’янському відбулась чергова сесія міськради

Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…

47 хвилин ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Дмитра Трухана

Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському попрощаються з захисником України Дмитром Махницьким

24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Сергія Самофала

2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…

1 годину ago

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

3 години ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

4 години ago

This website uses cookies.