Офіційна інформація

Жінок-підприємиць з Дніпропетровщини запрошують на навчальний захід з бізнес-планування

Жінок Дніпропетровського регіону, які бажають відкрити власну справу у сфері легкої промисловості, запрошують на дводенний навчальний захід, який відбудеться 18-19 вересня 2023 року в Дніпрі.

Про це повідомили у департаменті соціальної політики Кам’янської міськради.

Навчальний захід відбудеться за ініціативи Дніпропетровської обласної військової адміністрації у співпраці з БО “Всеукраїнський благодійний фонд  “ГОРЄНІЄ” та за підтримки проєкту Уряду Канади “Підтримка економічного розвитку жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні” (SEW Ukraine).

Проєкт покликаний сприяти економічному добробуту жінок, що належать до вразливих категорій населення, як то ВПО, жінки з інвалідністю та інші групи, та проживають в Дніпропетровській області.

Мета даного заходу – надати мотивованим жінкам розуміння щодо процесів бізнес-планування та ціноутворення у сфері легкої промисловості, а також розуміння процесів легалізації такої діяльності, шляхом створення суб’єктів господарювання та організації належного фінансового обліку.

Навчальний захід пройде у двох форматах:

20 учасниць у форматі Офлайн;

20 учасниць у форматі Онлайн.

Участь у заході безкоштовна.

Коштом проєкту учасниці отримають роздаткові матеріали за тематикою заходу, буде забезпечено харчування (обід та кава-пауза). Для учасниць з віддалених територіальних громад буде забезпечено проживання та компенсація проїзду (автобус, потяг). Орієнтовна програма заходу додається.

До участі запрошуються зацікавлені представниці територіальних громад Дніпропетровської області, а також представниць мікробізнесу у швейній галузі, які бажають систематизувати власний бізнес та потребують допомоги у бізнес-плануванні.

Для того, щоб отримати запрошення на навчальний захід, необхідно до 12 вересня 2023 року (включно) заповнити гугл-форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsyNhA4fQG_9uqScFXi_IcX7Fl7ySH62_vtgR71lr35Q-Ivw/viewform  (онлайн реєстрація обов’язкова).

Пильний погляд

Recent Posts

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

2 години ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

2 години ago

Де в Кам’янському 24 червня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському у середу, 24 червня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

2 години ago

У Кам’янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк 

Поліційні Кам'янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк. 23 червня до поліції звернулася бабуся дівчини та…

6 години ago

Рідні загиблих героїв та ветеранів з Кам’янського вкотре пройшли комплексне медобстеження в обласній лікарні ім. І.І. Мечникова

Родини загиблих героїв та ветеранів з Кам'янського в черговий раз відвідали Дніпропетровську обласну клінічну лікарню…

6 години ago

Активність та жага до життя не залежать від віку: в Кам’янському відбувся захід до Міжнародного олімпійського дня

В Кам'янському у Південному відділі Центру надання соціальних послуг провели захід «Спортивна молодість душі», присвячений…

6 години ago

This website uses cookies.