Обмежити споживання електроенергії з 7:00, до 23.00, що це суттєво допоможе енергосистемі та зменшить потребу в аварійних відключеннях внаслідок ворожого обстрілу по об’єктах енергетичної інфраструктури, просять мешканців Кам’янського фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янської міськради.
Вони зауважують, що найбільш енерговитратними є такі прилади:
– електрообігрівачі;
– бойлери;
– кухонна електроплита;
– мікрохвильова піч;
– пральна машина;
– електрична духова шафа;
– електрочайник (кавоварка);
– праска;
– посудомийна машина;
– кондиціонер;
– зарядні пристрої;
– пилотяг;
– комп’ютер;
– телевізор.
Водночас надзвичайники просять мешканців поставитися з розумінням і до позапланового вимкнення вуличного освітлення, освітлення сходових кліток в під’їздах багатоповерхівок тощо.
“Всі ці заходи допоможуть пройти критичні навантаження наших електромереж у час загострення ситуації”, – зазначають в управлінні.
Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 24 червня по 1 липня. Академічний музично-драматичний театр…
В Кам'янському у четвер, 25 червня, у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на лінії ДТЕК…
Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…
Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…
24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…
2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…
This website uses cookies.