Автор: Віктор Куленко.
У спортивній залі Кам`янського СК “Прометей”, відбувся турнір зі стрітболу, який виграли команди “Тім спіріт” та “Липучка”.
За нагороди змагалися 17 аматорських команд. По традиції на майданчик виходили команди, які грали у двох вікових категоріях: 12-14 років та 15-17 років.
Після вшанування пам’яті загиблих героїв України, з вітальними словами виступили новопризначений директор ДЮФШ “Надія” Едуард Коряк і в.о.директора “Спорт для всіх” Наталія Соломоненко.
Кожна зустріч пройшла в динамічній, хоча і швидкоплинній грі. На майданчику серед молодших стрітболістів домінувала команда ліцею № 25 “Тім спіріт”, яка і стала переможницею. Друге і третє місця посіли відповідно “Пельмені” (ліцей № 1) та “Танк” (ліцей № 11). В групі старших гравців перше місце дісталося команді під назвою “Липучка”. Срібні медалі вибороли представники ККФВ. “Бронза” у команди “Строяк”.
24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…
2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…
Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…
Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…
В Кам'янському у середу, 24 червня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…
Поліційні Кам'янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк. 23 червня до поліції звернулася бабуся дівчини та…
This website uses cookies.