Кримінал

В Кам’янському 20-річний юнак вкрав пенсію з картки свого дідуся

В Кам’янському 20-річний чоловік через банківський додаток на телефоні отримав доступ до грошей свого дідуся та, коли останньому перерахували пенсію, витратив їх на свої потреби. Про «сюрприз» від родича дідусь довідався вже у банку, куди прийшов зняти гроші.

Про це повідомила пресслужба Кам’янського РУП.

Як з’ясувалось, 20-річний онук потерпілого встановив на своєму мобільному телефоні банківський додаток. Коли прийшло повідомлення про зарахування пенсії його дідусю, молодик протягом дня витратив усі гроші.

Наступного дня після надходження пенсії 73-річний чоловік пішов до банку, аби зняти кошти, але картка виявилася порожньою.

Поліційні відділення поліції № 1 Кам’янського РУП встановили обставини злочину та затримали підозрюваного. За погодженням з Кам’янською окружною прокуратурою, юнаку повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

«Ніколи, за жодних обставин не повідомляйте дані своїх карток. Ця інформація конфіденційна – нею повинні володіти виключно власники банківських рахунків», – ще раз зауважили поліційні.

Пильний погляд

Recent Posts

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

1 годину ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

1 годину ago

Де в Кам’янському 24 червня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському у середу, 24 червня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

1 годину ago

У Кам’янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк 

Поліційні Кам'янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк. 23 червня до поліції звернулася бабуся дівчини та…

5 години ago

Рідні загиблих героїв та ветеранів з Кам’янського вкотре пройшли комплексне медобстеження в обласній лікарні ім. І.І. Мечникова

Родини загиблих героїв та ветеранів з Кам'янського в черговий раз відвідали Дніпропетровську обласну клінічну лікарню…

5 години ago

Активність та жага до життя не залежать від віку: в Кам’янському відбувся захід до Міжнародного олімпійського дня

В Кам'янському у Південному відділі Центру надання соціальних послуг провели захід «Спортивна молодість душі», присвячений…

5 години ago

This website uses cookies.