Ніч на неділю, 24 грудня, минула тихо — без звуків ворожої артилерії та попереджень про ракетні загрози. І так по всій території області. Стало відомо про наслідки збитих ввечері над областю ворожих «шахедів», є руйнування на Синельниківщині. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, протягом ночі надзвичайних подій не сталось. Нагадаємо, що вчора, 23 грудня, в першій половині дня наші військові приземлили два ворожі безпілотники у Криворізькому районі області. Пообіді воїни з ПвК «Схід» знищили ракету над Дніпровським районом. Ввечері сили ППО збили над областю ще чотири ворожі безпілотники. По одному у Дніпровському і Криворізькому районах. Ще два – на Синельниківщині.
В останньому уламками БпЛА, що впали в Іларіонівській громаді, пошкоджено шість приватних будинків та дві господарські споруди. Подекуди вибиті вікна. Зачепило й лінію електропередач.
Також вчора протягом дня ворог чотири рази обстріляв Нікопольщину з артилерії. А ще скерував 9 дронів-камікадзе. Дісталося районному центру, Марганецькій і Покровській сільській громадам. Постраждав 49-річний чоловік. З мінно-вибуховою травмою й осколковим пораненням його доправили до лікарні. Пошкоджені два підприємства, адміністративна будівля. Понівечені дев’ять приватних будинків, пʼятиповерхівка, два гаражі, парник, декілька господарських споруд, авто. Побило й інфраструктуру – лінію електропередач та газогін.