Поліційні Кам’янського затримали 33-річного втікача, засудженого за вбивство та грабіж. Впродовж 9 років злочинець відбував покарання в місцях позбавлення волі, а коли йому залишилося ще близько двох років обмеження волі, чоловік вирішив «погуляти» по місту. Тепер, окрім покарання за скоєння попередніх злочинів, йому загрожує кримінальна відповідальність за іншою статтею ККУ.
По це повідомила пресслужба Кам’янського РУП.
13 лютого близько 18:00 до поліції надійшло повідомлення про те, що під час перевірки було виявлено відсутність на робочому місці 33-річного чоловіка, який відбував покарання в місцях позбавлення волі за вбивство та грабіж. На затримання засудженого були залучені всі служби поліції.
Близько 20:30 того ж дня на одній з вулиць Кам’янського поліційні відділу реагування патрульної поліції спільно з працівниками державної кримінально-виконавчої служби помітили чоловіка, за описом схожого на втікача. Його затримали та повернули до установи виконання покарання.
Тепер, окрім покарання за скоєння попередніх злочинів, йому загрожує кримінальна відповідальність за ч. 1 ст. 390 Кримінального кодексу України (ухилення від відбування покарання у виді обмеження волі та у виді позбавлення волі).
Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 24 червня по 1 липня. Академічний музично-драматичний театр…
В Кам'янському у четвер, 25 червня, у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на лінії ДТЕК…
Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…
Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…
24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…
2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…
This website uses cookies.