Дванадцятого квітня від чисельних поранень, отриманих внаслідок обстрілу позицій поблизу населеного пункту Спірне на Донеччині, помер молодший сержант Чернопащенко Дмитро Сергійович з Кам’янського, який у березні 2022 року став до лав Національної гвардії України.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе міський голова Андрій Білоусов висловив глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Дмитро Чернопащенко народився 24 березня 1995 року у Дніпродзержинську. У 2014 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Упродовж 2016-2018 років проходив строкову військову службу. Тривалий час працював на авторинку приватним підприємцем. У березні 2022 року став до лав Національної гвардії України та боронив українську землю від загарбників.
У нього залишилися батьки, сестра та брат.
Прощання відбудеться 19 квітня о 10.15 за адресою: вул.Мечникова, 116
Панахида пройде об 11.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34)
Поховають воїна о 12.00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…
Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…
24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…
2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…
Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…
Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…
This website uses cookies.