В ніч на понеділок, 22 квітня, армія агресора обстріляла з важкої артилерії Нікополь на Дніпропетровщині. Загиблих та постраждалих немає. На інших територіях області – без прильотів. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, потягом ночі надзвичайних подій не сталось.
Нагадаємо, що вчора, 21 квітня, ворог протягом дня вісім разів атакував Нікопольський район. Скерував пʼять дронів-камікадзе, тричі обстріляв з артилерії. Поцілив по Нікополю, Червоногригорівській, Марганецькій та Покровській сільській громадах.
Постраждала 47-річна жінка, вона з мінно-вибуховими травмами у лікарні у стані середньої тяжкості.
Пошкоджені адмінбудівля, пʼять приватних осель, вісім господарських споруд.
За уточненою інформацією, через вечірню атаку на Марганецьку громаду Нікопольського району понівечене фермерське господарство, зачепило й лінію електропередач. Люди неушкоджені.
Автор: Віктор Куленко. У Кам'янському сотня спортсменів взяла участь у "Бойовому марафоні" на честь дня…
В Кам'янському у серпні Мобільний ЦНАП здійснить вісім виїздів за різними адресами, де мешканці міста…
В Кам'янському у суботу, 1 серпня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…
В ніч на суботу, 1 серпня, армія агресора майже 30 разів атакувала безпілотниками Нікопольський, Синельниківський…
Уже четвертий рік поспіль у Кам’янському на базі благодійної організації «MISSION ROCA UKRAINE» організовують літнє…
Сьогодні, 31 липня, - граничний термін, коли українці можуть витратити накопичені кошти за програмою "Національний…
This website uses cookies.