Місто

Тенісистки з Кам’янського Марія Кочерженко та Анна Кузнецова стали призерками Євротурніру

Автор: Віктор Куленко.

Марія Кочерженко і Анна Кузнецова з Кам’янського посіли перше та друге місця на міжнародному турнірі першої категорії “1st Alibaba Cup”, що проходив у словацькому місті Гуменне з 4 по 9 червня.

У змаганнях окрім господарів, виступали спортсмени з Австралії, Болгарії, Данії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Казахстану, Китаю, Латвії, Литви, Марокко, Нідерландів, Польщі, Румунії, Угорщини, України, Франції, Японії. Серед гравців до 12 років змагалися і дві вихованки тренера Сергія Козченка з Кам`янської ДЮСШ № 3 – Марія Кочерженко та Анна Кузнецова.

Наші тенісистки порадували як грою, так і результатами. Тріумфально для дівчат завершився одиничний турнір. Перше місце посіла Марія Кочерженко, другою стала Анна Кузнецова. Аня була першою також у парному розряді.

По ходу одиничного турніру, Марія Кочерженко обіграла Аделу Горну (Словаччина) – 6:2, 6:0 і її землячку Тамару Фіалову – 6:0, 6:0; виграла у Нога Бар Шалом з Ізраїлю – 6:4, 6:2 й у японки Сато – 6:3, 3:6, 6:2.

Анна Кузнецова була сильнішою у протистоянні з господарками турніру. Вона переграла з однаковим рахунком 6:0, 6:0 Наталію Меган Мінічову та Елу Мойзісову, а також Єву Марію Булай (Румунія) – 6:4, 6:4. У фіналі, Кочерженко виграла 5:7, 6:1, 6:0 у Кузнецової.

В парному розряді Марія Кочерженко разом з Сато (Японія) обіграли 6:0, 6:0 словацький дует Барбара Бересова/Наталія Меган Мінічова. Але на наступному етапі вони не змогли здолати опір дуету А.Кузнецова/Є.М.Булай – 7:6(4), 1:6, 10:8. Своєю чергою Аня і Єва переграли з рахунком 6:3, 6:2 пару зі Словаччини Аліса Белічакова/Яна Керсакова. У головному матчі українсько-румунська пара перемогла дует Джулія Лучетті (Італія)/Леа Сабовчікова (Словаччина) з рахунком 6:7(6), 6:3, 10:7.

Нагадаємо, що Анна Кузнецова і Марія Кочерженко в травні вибороли «срібло» та «бронзу» на міжнародному турнірі “Daimon Tenis Club” в Бухаресті (Румунія), а в лютому вихованки Кам’янської ДЮСШ №3 виграли срібні медалі чемпіонату Європи з тенісу G12 (Великобританія).

Пильний погляд

Recent Posts

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

2 години ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

2 години ago

Де в Кам’янському 24 червня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському у середу, 24 червня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

2 години ago

У Кам’янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк 

Поліційні Кам'янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк. 23 червня до поліції звернулася бабуся дівчини та…

5 години ago

Рідні загиблих героїв та ветеранів з Кам’янського вкотре пройшли комплексне медобстеження в обласній лікарні ім. І.І. Мечникова

Родини загиблих героїв та ветеранів з Кам'янського в черговий раз відвідали Дніпропетровську обласну клінічну лікарню…

6 години ago

Активність та жага до життя не залежать від віку: в Кам’янському відбувся захід до Міжнародного олімпійського дня

В Кам'янському у Південному відділі Центру надання соціальних послуг провели захід «Спортивна молодість душі», присвячений…

6 години ago

This website uses cookies.