Кримінал

Дві тисячі доларів за навчання як відстрочку від призову: в Дніпрі посадовців місцевих коледжів підозрюють у вимаганні хабарів

У вимаганні хабарів за зарахування на навчання для відстрочки від призову підозрюють заступника директора та завідувача відділення державних коледжів Дніпра. Входячи до приймальної комісії навчальних закладів, вони за винагороду обіцяли «абітурієнтам» сприяти їх вступу до коледжів. Посадовців затримали безпосередньо під час одержання 2 тис. доларів США від замовників послуги.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Про підозру повідомлено заступнику директора та завідувачу заочного відділення двох державних коледжів Дніпра. Їм інкримінують вимагання та одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, підозрювані входили до складу керівництва приймальної комісії для вступу на навчання до коледжів. Вони вимагали та одержали неправомірну вигоду за зарахування на денну форму навчання «абітурієнтів» призовного віку, що давало б їм можливість отримати відстрочку від призову на військову службу.

Підозрювані обіцяли не створювати штучних перешкод та вплинути на позитивне рішення інших членів комісії.

Правоохоронці затримали освітян в порядку ст. 208 КПК України безпосередньо під час одержання 2 тис. доларів США.

Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів та відсторонення від займаних посад.

Пильний погляд

Recent Posts

В Кам’янському відбулась чергова сесія міськради

Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…

15 хвилин ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Дмитра Трухана

Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…

32 хвилини ago

Завтра в Кам’янському попрощаються з захисником України Дмитром Махницьким

24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…

36 хвилин ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Сергія Самофала

2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…

42 хвилини ago

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

3 години ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

3 години ago

This website uses cookies.