Кам`янчани стали призерами чемпіонату України з академічного веслування
Автор: Віктор Куленко.
Вісім спортсменів Кам`янської ДЮСШ № 1 стали призерами чемпіонату України з академічного веслування серед юнаків та дівчат 2008/2009 та 2010/2011 р.н., що проходив в Києві на спортивній базі “Зеніт” (Труханів острів) з 7 по 11 серпня.
Вихованці тренерів Дмитра Хоросоженка і Вікторії Жарикової з Кам`янської ДЮСШ №1 стали призерами змагань. Срібні медалі дісталися Діані Хоросоженко та Єгору Ільїну, які змагалися в четвірках дівчат та юнаків. “Бронзу” у збірному екіпажі Дніпропетровської області серед вісімок вибороли Тимофій Жук, Давид Циганок, Матвій Зайцев, Артур Голуб, Федір Радаєв, Ілля Жук.