Автор: Віктор Куленко.
Вихованець Кам`янської федерації кіокушин-кан карате Тимур Колішевський (на фото праворуч)став переможцем відкритої першості землі Шлезвіг-Гольштейн — Кубок “Золотий Орел” з кікбоксингу (WAKO), яка відбулась у німецькому місті Ельмсхорн 12 жовтня.
Наш земляк виступав у складі команди клубу “PSV” (Росток). Як повідомив батько та перший тренер Тимура Євген Колішевський, ці змагання були відкритою регіональною першістю, що проводилася як тестовий турнір напередодні загальнонаціонального чемпіонату, запланованого на листопад поточного року.
“Тимур мав виступати у ваговій категорії до 67 кг, але через відсутність суперників йому довелося перейти у більш важку вагову категорію до 69 кг, — розповів Є. Колішевський. – Суперниками Тимура були два бійці, з якими він мав провести по два раунди. Перший поєдинок він виграв достроково. З другим спортсменом довелося битися два повноцінні раунди, за результатами яких судді одноголосно віддали перемогу Тимуру”.
Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 24 червня по 1 липня. Академічний музично-драматичний театр…
В Кам'янському у четвер, 25 червня, у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на лінії ДТЕК…
Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…
Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…
24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…
2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…
This website uses cookies.