Місто

В Кам’янському тривають заходи щодо обговорення створення у місті безбар’єрного та інклюзивного середовища

Програму створення безбар’єрного простору на 2025-2030 роки та флагманський проєкт «Безбар’єрний маршрут» обговорювали сьогодні на засіданні Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті Кам’янської міської ради.

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

За його словами, від початку повномасштабного вторгнення Кам’янське прихистило майже 32 тисячі переселенців, серед яких є люди з інвалідністю та діти. Усього ж на обліку соціальних служб міста перебуває понад три тисячі осіб з інвалідністю, з яких майже третина – це діти.

На засідання були запрошені представники профільних департаментів та управлінь, ветеранських організацій, фахівці з містобудування, транспорту та соціального захисту, освітяни, представники громадських організацій осіб з інвалідністю. Під час зустрічі обговорили прийняття Програми створення безбар’єрного простору на 2025-2030 роки, флагманський проєкт «Безбар’єрний маршрут», заслухали питання та пропозиції від представників ветеранської спільноти та громадських організацій осіб з інвалідністю. Всі вони будуть враховані у подальшій роботі.

Як розповів мер, торік в місті проведено моніторинг безбар’єрності вулиць, створено Раду безбар’єрності, частково усунено недоліки на комерційних об’єктах завдяки співпраці з ГО «Лелека». Цього року місто планує придбати сучасні низькопідлогові трамваї, які розраховані на перевезення маломобільних груп населення. Крім того, у Кам’янському діє програма «Соціальне таксі» для перевезення людей з інвалідністю.

Пильний погляд

Recent Posts

В Кам’янському відбулась чергова сесія міськради

Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Дмитра Трухана

Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському попрощаються з захисником України Дмитром Махницьким

24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…

1 годину ago

Завтра в Кам’янському проводять в останню путь захисника України Сергія Самофала

2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…

2 години ago

Плавці з Кам’янського у складі команди Дніпропетровщини стали першими на чемпіонаті України

Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…

4 години ago

У Кривому Розі зросла кількість загиблих та постраждалих: сьогодні в місті день жалоби

Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…

4 години ago

This website uses cookies.