Місто

В притулку для тварин в Кам’янському останнім часом збільшилась кількість постояльців

В притулку для тварин в Кам’янському сьогодні утримується понад 600 собак та котів. Кількість четверолапих постояльців притулку останнім часом постійно зростає. Тварин привозять із зони бойових дій або знаходять покинутих їх власниками. Умови отримання та реалізацію запланованих робіт з розвитку інфраструктури у закладі перевірив міський голова Андрій Білоусов.

Мер розповів, що притулок було відкрито у 2020 році — як сучасну комунальну установу, де тварини отримують належний догляд та медичну допомогу. Сьогодні тут утримується 650 тварин – 400 собак та 250 котів. Вони забезпечені усім необхідним. Покращується матеріально-технічна база, закуповується необхідне обладнання, ліки та інше.

На жаль, останнім часом кількість тварин постійно зростає. Їх привозять із зони бойових дій або знаходять покинутих — результат безвідповідального ставлення окремих власників. Наразі завершено будівництво нового каскаду вольєрів для збільшення місткості: проведено бетонування, встановлено огорожі, перекриття та доріжки.

Шановні мешканці! Якщо ви хочете взяти додому вірного друга, допомогти притулку або побачили тваринку, яка потребує допомоги — телефонуйте або приходьте:

📍 вул. Широка, 92

📞 +380 (63) 631 28 79

Пильний погляд

Recent Posts

Де в Кам’янському 24 червня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському у середу, 24 червня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

8 хвилин ago

У Кам’янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк 

Поліційні Кам'янському районі розшукують 15-річну Кароліну Очеретюк. 23 червня до поліції звернулася бабуся дівчини та…

3 години ago

Рідні загиблих героїв та ветеранів з Кам’янського вкотре пройшли комплексне медобстеження в обласній лікарні ім. І.І. Мечникова

Родини загиблих героїв та ветеранів з Кам'янського в черговий раз відвідали Дніпропетровську обласну клінічну лікарню…

4 години ago

Активність та жага до життя не залежать від віку: в Кам’янському відбувся захід до Міжнародного олімпійського дня

В Кам'янському у Південному відділі Центру надання соціальних послуг провели захід «Спортивна молодість душі», присвячений…

4 години ago

Ніч в Кам’янському минула без надзвичайних подій

В ніч на середу, 24 червня, від атак ворожої армії безпілотниками потерпали Нікопольський, Павлоградський та…

4 години ago

Олександр Наконечний: «Я колись пообіцяв своїм старшим вихованцям, що ніколи не стану тим пузатим тренером зі свистком, який керує процесом, навіть не підводячись зі стільця»

Він виріс у родині спадкових металургів, працював ковалем ручного кування на «Дніпровагонмаші», а перші м’язи…

20 години ago

This website uses cookies.