В ніч на середу, 14 січня, захисники неба знищили на Дніпропетровщині 17 ворожих безпілотників. БпЛА, ракетами та артилерією агресор гатив по Дніпровському району, Кривому Рогу Павлограду, Синельниківщині та Нікопольщині. Є пошкодження на території інфраструктурних підприємств. Багато людей залишилось без електропостачання. Всюди минулося без загиблих і постраждалих. Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, надзвичайних подій не зафіксовано.
Ввечері ворог спрямував ракети на Дніпровський район.
Вночі противник атакував безпілотниками об’єкти інфраструктури у Кривому Розі. Внаслідок чого понад 45 тисяч абонентів лишились без світла.
БпЛА агресор спрямував і на Павлоград, Тернівку та Вербківську громаду. А ще – на Шахтарське Синельниківського району. Є пошкодження на територіях підприємств.
Нікопольщину російська армія обстрілювала з артилерії. Там понівечені приватні будинки.
Нагадаємо, що вчора від ворожих атак FPV-дронами та артилерією потерпали райцентр та ще чотири громади на Нікопольщині. Постраждали двоє людей – 13-річний хлопчик та 58-річна жінка. Понівечені приватні будинки, господарські споруди, гараж, газогін та ЛЕП.
По Синельниківщині агресор вчора поцілив КАБом.
Автор: Віктор Куленко. У Кам'янському сотня спортсменів взяла участь у "Бойовому марафоні" на честь дня…
В Кам'янському у серпні Мобільний ЦНАП здійснить вісім виїздів за різними адресами, де мешканці міста…
В Кам'янському у суботу, 1 серпня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…
В ніч на суботу, 1 серпня, армія агресора майже 30 разів атакувала безпілотниками Нікопольський, Синельниківський…
Уже четвертий рік поспіль у Кам’янському на базі благодійної організації «MISSION ROCA UKRAINE» організовують літнє…
Сьогодні, 31 липня, - граничний термін, коли українці можуть витратити накопичені кошти за програмою "Національний…
This website uses cookies.