Економіка

Страхування воєнних ризиків: уряд збільшив компенсацію за пошкоджене майно для бізнесу

З 10 до 30 млн грн збільшено компенсацію за пошкоджене майно у прифронтових регіонах. Для решти території країни розмір компенсації страхової премії збільшується з 1 до 3 млн грн.

Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

За її словами, таким чином уряд розширює програму страхування воєнних ризиків.

За напрямом компенсації за пошкоджене або знищене майно:

  • збільшено граничну суму компенсації — з 10 млн грн до 30 млн грн;
  • скасовано норму, за якою сума компенсації зменшувалась на обсяг раніше отриманих грантів чи іншої державної підтримки;
  • надано можливість підприємствам, які вже подали заявки, уточнити їх до 1 травня 2026 року, у тому числі збільшити заявлену суму можливих збитків або додати до заявки інше майно, якщо воно було включене до програми на дату пошкодження або знищення.

За напрямом компенсації страхової премії:

  • збільшено граничну суму компенсації з 1 млн грн до 3 млн грн;
  • пришвидшена можливість отримати підтримку — подати заяву на компенсацію можна буде вже на 31-й день після укладення договору страхування;
  • якщо договір передбачає сплату страхової премії частинами, компенсація також виплачуватиметься частинами — пропорційно сплаченим платежам.

За даними Свириденко, від початку дії програми за напрямом компенсації за пошкоджене або знищене майно бізнес подав 52 заяви, з яких 20 підтверджено на 166,5 млн грн. За напрямом компенсації страхової премії подано 21 заяву.

Пильний погляд

Recent Posts

Завтра в Кам’янському попрощаються з загиблим на війні захисником України Олександром Андрієнком

Четвертого серпня поблизу населеного пункту Тихе на Дніпропетровщині, захищаючи українську землю від загарбників, загинув солдат…

11 години ago

Ворог гатив по трьох районах Дніпропетровщини, в Кам’янському – без надзвичайних подій

Вчора ввечері та в ніч на неділю, 9 серпня, від атак агресора безпілотниками, артилерією та…

15 години ago

Де в Кам’янському 9 серпня вимикатимуть світло через профілактичні роботи

В Кам'янському в неділю, 9 серпня, у зв'язку з виконанням профілактичних робіт відбудеться тимчасове припинення…

15 години ago

Діти наших захисників з Кам’янського поїхали на відпочинок до німецького Вупперталю

П'ятнадцять дітей наших захисників вирушили на літній відпочинок до Німеччини. Попереду у них два тижні…

1 день ago

Шахісти з Кам’янського – у п’ятірці найсильніших команд Дніпропетровщини

Автор: Віктор Куленко. Шахісти Кам'янської ДЮСШ №3 увійшли у призову п'ятірку на командному Кубку області…

1 день ago

Ворог вночі атакував шість районів Дніпропетровщини, в Кам’янському минулось без надзвичайних подій

В ніч на суботу, 8 серпня, від атак ворожої армії безпілотниками потерпали Кам'янський, Дніпровський, Павлоградський,…

2 дні ago

This website uses cookies.