Команда волонтерів з Кам’янського передала чергову партію допомоги бійцям 1-го штурмового батальйону полку «Айдар», які боронять країну на Донецькому напрямку. Бійці підрозділу виконують надскладні штурмові дії на передовій, ця підтримка допоможе їм працювати ще ефективніше та, найголовніше, збереже життя наших захисників.
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.
За його словами, великий вантаж зібрали, орієнтуючись на запит командування батальйону. Завдяки спільним зусиллям передали оборонцям систему Starlink, тепловізори, детектор дронів («Чуйку») та акумуляторні батареї для радіостанцій. Для безперебійного енергозабезпечення надали інверторні генератори, зарядні станції та потужні павербанки. Також підрозділ отримав важливу амуніцію — антитепловізійні плащі, маскувальні костюми та сітки, а ще необхідні запаси їжі, консервів, кави та питної води.
«Щиро дякую за постійну і невтомну підтримку військових Олександру Крутьку (БФ «Осоння України»), Олександру Лукашову (ГО «Бджола»), Дмитру Гайдуку (БФ «Фонд розвитку Кам’янського»), отцю Феодосію (волонтерський хаб «Покрова»), Валерію Пархомчуку (БФ «Ми з Кам’янського»), Мартіну Короні (БФ «MISSION ROCA UKRAINE»), депутату міської ради Андрію Дроговозу, а також подружжю волонтерів Ользі та Артему з Дніпра», – зазначив мер.
Зміни до бюджету громади; передача КП «Транспорт» трамвайних вагонів, придбаних в межах проєкту «Міський громадський…
Тринадцятого червня, перебуваючи у відпустці для проходження ВЛК, помер солдат Трухан Дмитро Андрійович, який у…
24 травня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дачне на Донеччині…
2 січня 2025 року під час виконання бойового завдання загинув солдат Самофал Сергій Станіславович, який…
Автор: Віктор Куленко. Вихованці Кам'янської ДЮСШ №5 Макар Янтков та Вікторія Филипенко зробити свій внесок в…
Кривий Ріг сьогодні схиляє голову в пам’ять про чотирьох своїх мешканців, чиї життя забрали російські…
This website uses cookies.