Понад пів тисячі дітей з Кам’янського зможуть пройти обстеження у фахівців лікарні «Охматдит»
Проведення у Кам’янському партнерського проєкту «Скарбничка здоров’я», в рамках якого протягом 27 та 28 березня у громаді працюватимуть лікарі Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», обговорювалось на робочій зустрічі представників влади міста з директором ПрАТ «Оріль-Лідер» Олександром Сплодителем та представницею благодійного фонду «МХП-Громаді» Оксаною Ясінською.
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.
За його словами, мета проєкту — забезпечити висококваліфіковане та комплексне медичне обстеження дітей, які потребують додаткової соціальної та медичної підтримки. Йдеться про дітей військовослужбовців, родин загиблих захисників і ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, малозабезпечених родин, а також дітей із груп ризику та зі специфічними захворюваннями.

До складу виїзної бригади увійдуть педіатри, гематологи, ортопеди, хірурги, гінекологи, психологи, кардіологи, ендокринологи, неврологи, гастроентерологи, алергологи, офтальмологи, отоларингологи та фахівці функціональної діагностики й лабораторної служби.
Обстеження дозволять своєчасно виявляти захворювання, формувати подальші медичні рекомендації та запобігати розвитку ускладнень.
Для проведення прийому пацієнтів місто надасть приміщення оновленої поліклініки за адресою: вул. Слісаренка. У межах програми планується охопити близько 600 дітей громади.
Попередня реєстрація для участі у проєкті є обов’язковою та здійснюється за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1DX1Uc3UFvLVLh63firuTY-Y4pWlkAkg36fKLE3RuNjg/edit#responses
Зверніть увагу: після досягнення встановленого ліміту заявок форму буде закрито.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 097 083 62 61.