У ДДТУ в Кам’янському відбувся перший випуск бакалаврів спортивного напряму
Автор: Віктор Куленко.
Перші 60 випускників Дніпровського державного технічного університету за спеціальністю “Фізична культура і спорт” отримали дипломи бакалаврів після чотирьох років навчання. Тепер вони мають кваліфікацію для роботи вчителями фізкультури, тренерами та інструкторами з фітнесу.
Перший випуск за цією новою спеціальністю у ДДТУ відзначився великою кількістю відомих у місті та його межами атлетів. Серед тих, хто успішно завершив навчання, — майстри спорту міжнародного класу: Клінов Валентин (кікбоксинг), Сагайдак Роман (жим штанги лежачи), Попруга Віра (шашки), Трегуб Ярослав (паверліфтинг)
Звання майстрів спорту України мають випускники Вусал Мамішов (кікбоксинг), Анастасія Хрієнко (тхеквондо), Олександр Лещенко (академічне веслування), Олександр Мєх (паверліфтинг) та Андрій Рябінін (плавання).
Навчальний процес координувала кафедра фізичної культури і спорту на чолі з завідувачем — майстром спорту з академічного веслування Олександром Гладощуком.