COVID-19

Як COVID-19 у вагітних вплинув на розвиток їх новонароджених дітей: нові дослідження вчених

Аутизм та інші нейророзвиткові розлади частіше діагностували у дітей, матері яких під час вагітності перехворіли на COVID-19.Такого висновку дійшли дослідники з Массачусетської…

9 місяців ago

На минулому тижні від COVID-19 на Дніпропетровщині померли п’ятеро людей

За минулий тиждень, з 22 по 28 вересня, у Дніпропетровській області на грип та ГРВІ (включно з COVID-19) захворіло майже…

10 місяців ago

На Дніпропетровщині зросла захворюваність на ГРВІ та COVID-19

За минулий тиждень, з 8 по 14 вересня, у Дніпропетровській області на гострі респіраторні вірусні інфекції, включно з COVID-19, захворіло…

11 місяців ago

Дніпропетровщина у трійці антилідерів за кількістю хворих на COVID-19 у серпні

В серпні в Україні традиційно зростає кількість випадків захворювання на COVID-19. На Дніпропетровщині у серпні зареєстрували майже півтори тисячі випадків.…

12 місяців ago

Понад 7 тисяч захворювань на ГРВІ зареєстрували за минулий тиждень на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині зростає показник захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. З 1 по 7 листопада кількість випадків ГРВІ, включно із COVID-19, склала…

2 роки ago

У Кам’янському  показники захворюваності на ГРВІ знаходяться на низькому рівні

Жовтень вважається початком епідемічного сезону, який передбачає зріст кількості випадків гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ), - застуди, COVID-19 та грипу.…

2 роки ago

В Україні заговорили про спалах коронавірусу

В шість разів зросла в Україні захворюваність на COVID-19 за один місяць. Якщо в червні було зафіксовано близько 2 тисяч…

2 роки ago

Українців попереджають про зростання захворюваності на грип та COVID-19

Інфекція COVID-19 перейшла до категорії сезонних захворювань нарівні з грипом та іншими сезонними респіраторними інфекціями в Україні. Зростання захворюваності на…

3 роки ago

На Дніпропетровщині зросла захворюваність на COVID-19

За останній тиждень на Дніпропетровщині – понад 2 тисяч нових випадків захворювання на COVID-19. На стаціонарному лікуванні вже 470 людей. Більшість…

3 роки ago

У ВООЗ прогнозують завершення пандемії COVID-19 у цьому році

У Всесвітній організації охорони здоров’я переконані, що зможуть оголосити про закінчення пандемії COVID-19, яка забрала 7 мільйонів життів, у 2023…

3 роки ago

This website uses cookies.