киснева станція

У Кам’янській міській лікарні №7 встановили сучасну кисневу станцію

21 грудня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов відвідав інфекційне відділення лікарні №7. У медичному закладі, який є основною госпітальною базою…

5 років ago

This website uses cookies.