старі банкноти

З 1 листопада в Україні з обігу поступово вилучатимуть старі “п’ятдесятки” та “двохсотки”

Національний банк України з 1 листопада розпочне поступове вилучення з обігу банкнот номіналами 50 та 200 гривень зразків 2003-2007 років.…

2 роки ago

This website uses cookies.