З чим ходять до міського голови мешканці Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь.

Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського, сьогодні приймав відвідувачів – пересічних мешканців міста.

Питання, з якими прийшли люди на прийом, можна назвати стандартними. Комусь потрібна матеріальна допомога на лікування. Ансамблю народної пісні «Матіола» давно пора підновити сценічні костюми… Міський голова допомогу пообіцяв.

Найбільше питань стосувалось житлово-комунального господарства. Там дах тече, там старі дерева на будинок валяться… Андрій Білоусов запевнив, що будинки внесуть до переліку капітально відремонтованих покрівель, дерева обріжуть, а мешканцям будинку дадуть саджанців для озеленення території.

Отже, більшість питань було вирішено, міський голова наголосив, що проконтролює, як все відбуватиметься.

На наступний прийом до міського голови зібрались і мешканці будинку 76 по вулиці Матросова. У них з будинку прямо на вулицю течуть фекалії. Вже більше 2 років витоки з каналізації заливають цокольне приміщення під першими під’їздами будинку. Приїздить аварійна бригада, прочищає трубу від колодязя у дворі до будинку – і на якийсь час смердюча повінь спадає. Але скоро каналізаційні стоки знову починають текти у приміщення.

Численні звернення мешканців до КП УКОЖФ мають приблизно однаковий ефект. Управителі відповідають, що визначаються з необхідністю ремонту, і нагадують про борги за свої послуги.

Ситуація досить розповсюджена в цьому районі. Як пояснюють комунальники, зазвичай від старості руйнується витічна труба каналізації десь між будинком та колодязем. Це може трапитись від просідання споруди, коли отвір витоку з будинку опускається нижче вхідного отвору каналізаційного колодязя, і фекалії зупиняються…Також руйнацію посилюють дії мешканців, які кидають в унітази сміття, ганчірки тощо.

Терпець увірвався, кажуть мешканці, бо смердить і в квартирах, і на вулиці біля під’їзду. Люди зібралися колективом в півдесятка осіб, переважно похилого віку і вирішили діяти в кількох напрямках. По-перше, написали в УКОЖФ про те, що їхні відписки неправдиві, бо насправді як текло, так і тече. По-друге, зібрались найближчим часом познайомити зі своєю проблемою депутата на окрузі – Марину Гурську, директора департаменту адмінпослуг. Власне, і з депутатом познайомитись. В-третє, підготували заяву в департамент ЖКГ та кап будівництва – без капремонту каналізації діла не буде, каже бувалий пенсіонер Валентин Пікалов. І, нарешті, мешканці кажуть, що записалися на наступний прийом до міського голови. «Треба калатати в усі дзвони, як біда!» — невесело жартують старенькі, потерпаючи від смороду у власному будинку.